26/08/2020

Druhý závod KP už v sobotu!

Už v sobotu 29. srpna zavítá náš Krajský přebor – SMS Pardubice na kvalitní mistrovskou trať do Dalečína. Druhým závodem se dostaneme rovnou do poloviny letošní zkrácené sezóny krajského přeboru.

První závod jsme odjeli na výborně připravené trati, to stejné můžeme očekávat i od pořadatelů v Dalečíně. Zde chceme jezdce upozornit na opatření provozovatele závodiště vzcházející z neustále se zvyšujících nákladů na úklid a údržbu zázemí a prostorů depa:

Od 18. července je NOVĚ ZPOPLATNĚNO KAŽDÉ OBYTNÉ AUTO – 200 Kč / noc, s možností připojení na el. energii 100 Kč / noc. Depo je k dispozici vždy den před závody a lze využívat WC, sprchy a restauraci!

Naše středisko respektuje rozhodnutí provozovatele trati. My chceme pořádat kvalitní závody v neméně kvalitních areálech.  Vím, že se o tomto rozhodnutí teď hodně diskutuje na sociálních sítích. Věřím ale, že chuť závodit na kvalitní trati se super zázemím silnější, než ztráta 200,- za noční kempování v depu. Svojí účastí především podpoříte naší práci při přípravě seriálu.

Martin Novotný

Předseda SMSPCE

Nezapomeň mrknout