01/10/2020

Poděkování za sezónu 2020

Máme za sebou ročník 2020, sezonu poznamenanou epidemií.

Dovolte mi touto cestou za celé vedení střediska PODĚKOVAT všem, kteří se čímkoliv podíleli na zdárném průběhu našeho, byť zkráceného, seriálu SMSPCE. Vyzdvihnout chci především pořadatele. Přípravu tratí na jejich závodištích. Dále pak team lidí, kteří zabezpečují režim a bezproblémový chod jednotlivých závodů, fotografy, reportéry. Dík patří také všem jezdcům, pro které závody děláme a bez kterých bychom žádný seriál neměli.

S potěšením jsme měli možnost sledovat rozjížďky plné soubojů, napínavé od začátku do konce. Chci ale vyzdvihnout vzrůstající počet závodníků v dětských kategoriích, který vyvrcholil právě na posledním závodě v Horním Újezdě a také skutečnost, že až na jednu zlomenou klíční kost z prvního podniku se nikomu nic dalšího nestalo.

Vyhlášení bude 4. prosince 2020 na již osvědčeném místě ve Vejvanovicích. (pokud nás nezasáhnou nějaké další šílenosti) a my začneme připravovat sezonu ročník 2021, který pevně doufám proběhne stejně hladce a kvalitně jako letošní, ale odjedeme ho v klidu a celý.

Martin Novotný

Předseda SMSPCE

Nezapomeň mrknout