01/03/2021

I naše středisko SMSPCE je funkční…..

Vím, že od nás dosud nevzešel žádný kalendář ani zpráva.  To že fungujeme, jste zjistili maximálně při registraci čísel. Tady chci připomenout především těm, kteří pojedou velký, nebo malý mistrák a ještě se neregistrovali, aby mně poslali do emailu vyplněnou žádost.

Žádná zpráva ale neznamená, že jsme nepřipravovali sezonu. Trápilo nás vyjednávání podmínek a vůbec financování střediska vzhledem k finančním požadavkům některých závodišť. Proběhlo několik jednání se zástupci AČR, ve kterých budeme i nadále pokračovat, protože chápeme, že finanční náklady na kvalitní přípravu závodišť a na uspořádání závodů neustále rostou. Chceme pracovat i nadále s dětmi a mládeží. I proto potřebujeme mít sezonu dobře a dostatečně zajištěnou.

Vzhledem ke všem známé současné situaci pro nás bylo obtížné volit závodiště a termíny závodů. Určitě jsme nechtěli jít cestou nějak napsaného kalendáře se začátkem třeba v dubnu a pak lítostivě oznamovat, že nepojedeme….  I nás moc mrzí, co se děje! Kalendář závodů je v letošním roce pětidílný. Bohužel i dnes 1. března musím napsat, že se jedná o předběžný kalendář. Byli jsme připraveni další závodiště doplnit, ale už koncem ledna bylo celkem jasné, že vlastně není kam. V kalendáři máme také dvě soustředění. Mám radost, že se stali oblíbenou prázdninovou akcí a už přes zimu jsem měl celkem dost dotazů, kdy a kde se uskuteční.

 

 

Kalendář – Verzi k vytištění doplníme!

29. 05.  Rudník – po závodech vyhlášení sezóny 2020

13. 06. Ledeč nad Sázavou

26. 06. Horní Újezd

01. 07. – 04. 07. Soustředění  1

12. 08. – 15. 08. Soustředění 2

04. 09. Čistá u Litomyšle

16. 10. Třemošnice

 

Místa soustředění ještě zveřejníme.

 

Všem v současné době držíme palce. Nenechte se zlomit!  Snad už brzo na závodech….

Martin Novotný

Nezapomeň mrknout