11/07/2018

Pozvánka na soustředění SMS Pardubice

Krajské soustředění v motokrosu proběhne i letos, jak to tomu již tradičně bývá, v pěkném,…

Krajské soustředění v motokrosu proběhne i letos, jak to tomu již tradičně bývá, v pěkném, přírodním areálu Jiráskova Údolí v Čisté u Litomyšle. Účastníci se mají opět na co těšit, neboť program bude doslova nabitý aktivitami. Nebude se jenom „jezdit na motocyklu“. Vyzkoušíte moderní lekce cvičení, strečinku, na večerních přednáškách se dozvíte něco o koncepci tréninku či výživě a v neposlední řadě si také užijete naši jedinečnou sobotní „Crossolympiádu“!! V merku Vás budou mít trenéři s nejvyšší trenérskou kvalifikací v ČR a v depu závodních strojů bude postaráno
i o Vaše doprovody. Obědy a pitný režim budou zajištěny, rovněž el. přípojka a sociální zařízení. Po celou dobu soustředění budou ZDARMA iontové nápoje od ENERVITU. Trať bude naoraná
a průběžně se bude kropit.

Soustředění je vhodné pro všechny kubatury a věkové kategorie.

Cena za 4 denní soustředění: 2 900 Kč

Tento termín si prostě rezervuj, protože tady nemůžeš rozhodně chybět!! Ale pospěš, počet účastníků je pochopitelně omezen.

Těší se na Vás zealizační tým SMS motokrosu Pardubice v čele s Martinem Novotným a MŇUK RACING TEAM!!

Zde je info k víkendovému soustředění: je možné absolvovat taky jeden, nebo dva dny. na toto soustředění může každý (není podmíněno licencí) Je však nutné se přihlásit.


Soustředění na trati v Dalečíně bylo možné takhle rychle naplánovat jen díky vstřícnosti p. Hronka, který zde na tento termín měl původně domluvené jen soustředění pro MX holky, ale areál je veliký a určitě se tam dobře prostřídáme.

Nezapomeň mrknout