09/10/2018

Report z Benátek u Litomyšle

Shrnutí posledního závodu SMSPCE sez. 2018 psané rukou Pavla Horáka.Díky jemu, ostatním fotgrafům, fotografkám, také…

Shrnutí posledního závodu SMSPCE sez. 2018 psané rukou Pavla Horáka.Díky jemu, ostatním fotgrafům, fotografkám, také všem ostatním, co se podílí na přípravě a realizaci závodů. Dík patří také zůčastněným závodníkům a závodnicím za předvedené výkony, Gratulace pak přeborníkům každé třídy. Výsledky jsou tradičně na casomeric.com
Martin Novotný

První říjnovou sobotu 6.10.2018 se odjel poslední závod Krajského přeboru SMS Pardubice na motocrossové trati v Čisté u Litomyšle. Zdejší motocrossovou trať pod správou Mňuk Racing Teamu se podařilo připravit na skvělé úrovni. Během ranních tréninků a kvalifikací bylo na trati místy více bahna, ale díky bahnu se právě podařilo udržet trať v dobré kondici i na odpoledne. 
Ve všech kategoriích se závodilo až do odmávnutí cílovou vlajkou. Všichni závodníci a také
4 závodnice potřebovali co nejlepší umístění a co nejvíce bodů do celkového hodnocení. Za to byli odměněni poháry a věcnými cenami od sponzorů. Jezdecké souboje sledovaly stovky příchozích diváků všech věkových kategorií a závody si náležitě užívaly. Kromě závodů si také pochutnali na skvělém občerstvení.
Od Martina Novotného (předsedy SMS Pardubice) také všichni jezdci dostali zdarma excelentní guláš, jako poděkování za jejich účast na závodech, na soustředění SMS a veškerou spolupráci
a pomoc při organizování letošní sezóny.
I přes nižší závodnickou účast – 110 motorek se závody vydařily! Několika zraněným přejeme brzké uzdravení a co nejrychlejší návrat do sedla svých motorek. Brzy bude totiž potřeba začít přípravu na další sezónu a to novou sezónu 2019! 
Letos se sejdeme ještě jednou a to na závěrečném vyhlášení letošního Krajského přeboru SMS Pardubice. Bližší informace se včas dozvíte.

Nezapomeň mrknout