15/10/2019

Závod 19.10.2019 v Nové Pace ZRUŠEN !

Stanovisko SMS PCE ke zrušení závodu v Nové Pace .

Bohužel jsme nuceni zrušit závod v Nové Pace, k tomuto kroku jsme byli donuceni jednáním Auto klubu v AČR Nová Paka.

Stanovisko a vyjádření  Auto klubu v AČR Nová Paka psané předsedou panem Kuželem si můžete přečíst níže.

Nyní malé nastínění situace za SMS PCE. Zrušení závodu je pro nás velkou ránou. Ke zrušení došlo ze strany závodiště a v žádném případě ne ze strany SMS PCE .

SMS PCE mělo termín se závodištěm řádně předjednaný a přislíbený, to že není něco v pořádku jsme  začali tušit ve chvíli, kdy nám pan Kužel nebral dva týdny před termínem závodu telefon. Kontaktování po telefonu proběhlo několikrát, předpokládáme, že každý telefon zobrazuje nepřijaté hovory, takže nechápeme a už vůbec nerozumíme tomu  proč nás pan  Kužel nekontaktoval a nezavolal se nám zpátky.

SMS PCE  na termín závodu mělo sjednané funkcionáře z  AČR, sanitky a vše ostatní co je pro konání závodu potřeba.  Auto klub v AČR Nová Paka měl zajistit pouze trať a mávače .

O zrušení závodu jsme se z úst a následně z prohlášení pana Kužela dozvěděli v pondělí  14.10. 2019!  

Bohužel to vše vedlo k jedinému a to velmi nešťastnému závěru,  že závod Krajského přeboru v motokrosu, který se měl konat 19.10.2019 v Nové Pace byl zrušen.  Uspořádat závod na jiném závodišti se nám i přes velkou snahu nepodařilo.

Zpětně za SMS PCE ještě jednou děkujeme provozovatelům ostatních tratí se kterými  jsme se v posledních dnech snažili najít řešení a omlouváme se jim za nepříjemnosti, které jsme jim naší snahou vše nějak vyřešit způsobili.

Závěr:

Vyjádření předsedy pana Kužela nás neuspokojilo. Pro nás nepochopitelné jednání Auto klubu v AČR Nová Paka zastoupené předsedou panem Kuželem postihlo zejména vás závodníky a také poškodilo dobré jméno SMS PCE.

Tento přístup ze strany pana Kužela jako předsedy Auto klubu v AČR Nová Paka je pro SMS PCE NEPŘIJATELNÝ, důvody které vedly pana Kužela k tomu,  že s námi nekomunikoval nechápeme  a nerozumíme jemu jednání.

Auto klub v AČR Nová Paka a jeho předseda pan Kužel svým jednáním poškodil jen a pouze vás závodníky.

Vedení SMS PCE bude ještě celou situaci řešit na AČR.

Za vedení SMS PCE se vám všem ještě jednou omlouváme a celou věc můžeme prodiskutovat na vyhlášení výsledku sezóny 2019, termín vyhlášení bude zveřejněn.

Děkujeme za pochopení

Martin Novotný předseda SMS PCE

Daniel Zeman místopředseda SMS PCE

Původní email Auto klubu v AČR Nová Paka

Předmět: Zrušení závodu v motokrosu 19.10.2019

Výbor Auto klubu v AČR Nová Paka tímto všem oznamuje, že je z technických a organizačních důvodů nucen zrušit dříve plánovaný závod SMS Pardubice na 19.10.2019.

 V součastné době výbor AK musí řešit veliké problémy kolem organizace autokrosu , kde jsou nyní obrovské požadavky na úpravu tratě , svodidla ,parkování atd, takže již nejsou síly k další činnosti.

 Protože motokros je vedlejší disciplína.,tomuto areálu nebyla v poslední době věnována pozornost jak klubu tak nájemcem byl zde provozován omezený trenink.

V součastné době není klub schopen zajistit jak organizačně tak technicky uspořádání závodu.

Ceníme si ochoty střediska a asi 3 členů pomoci s možnou přípravou, ale v této době to nestačí na kvalitní uspořádání.

Prostě chybí ochota příznivců, nedá se jen  trénovat, ale musí se dělat i něco navíc.

Věříme, že dlouhodobý problém pronájmu a další organizace motokrosu se v brzké době vyřeší a bude možné navázat na dřívější činnost.

Ještě jednou se omlouváme, ale doufáme že situaci chápete.

                  Za výbor AK Nová Paka

                                     Kužel – předseda

Nezapomeň mrknout