16/06/2021

Odpočítáváme dny …

… do startu prvního závodu letošní sezóny! Seriál Krajského přeboru – SMS Pardubice odstartuje už v sobotu 26. června na východočeské trati v Horním Újezdě. Kde už nyní pracují na přípravách tratě tak, aby splnila vaše požadavky, a abyste si všichni užili závody!

Zimní pauza byla kvůli všemožným opatřením dlouhá, možná až nekonečná. Letošní rok se zapíše tučným písmem do kronik jednotlivých závodišť, když sezóna startuje až v polovině roku. Bývaly sezóny, kdy jsme touto dobou měly odjety dva nebo tři závody.

Při závodech by nás nemělo tížit žádné extrémní omezení. Všichni přítomní však budeme muset mít vyplněné Čestné prohlášení o bezinfekčnosti, které bude odevzdáno při přejímce. Přesná opatření, potřebné dokumenty a časy přejímek vám upřesníme několik dní před závody.

Díky partnerovi našeho střediska se nám povedlo zajistit 50% slevu na jednorázové licence, takže rádi přivítáme i jezdce, kteří licenci nemají nebo váhají nad jejím pořízením. Stejně, jako vloni bude zapotřebí platná lékařská prohlídka. Licenci pak vyřídíme na závodišti.

Avizovali jsme, že na prvním závodě připravíme vyhlášení loňské sezóny. Jelikož stále nemůžou být určité druhy akcí, přesouváme vyhlášení na konec letošní sezóny. Po krátké letošní sezóně tedy vyhlásíme rok 2020 i 2021!

Těšíme se na vás

Martin Novotný

předseda SMS Pardubice

Nezapomeň mrknout