22/06/2021

V sobotu začínáme!

Už v sobotu 26. června odstartuje na trati v Horním Újezdě první závod Krajského přeboru – SMS Pardubice. Místní pořadatelé už pracují na trati tak, aby trať splnila vaše požadavky.

Všichni přítomní jezdci musí mít vyplněný formulář o bezinfekčnosti. Jedná se o čestné prohlášení, které bude odevzdáno při přejímce. Čestné prohlášení je nutno vyplnit i pro své doprovody. Stáhnout si ho můžete ZDE.

Pokud však absolvujete preventivní test, stačí písemné potvrzení o výsledku testu nebo potvrzení o prodělané nemoci COVID-19, od které neubylo více než 90 dní. Pokud jste očkovaní, stačí písemné potvrzení o očkování proti COVID-19, kdy od první dávky musí uplynout minimálně 14 dní.

V depu platí zákaz pohybu bez ochrany dýchacích cest!

Všichni jezdci, doprovody, činovníci, pořadatelé a přítomní diváci jsou povinni dodržovat hygienická opatření podle aktuálních nařízení Vlády České republiky a Ministerstva zdravotnictví.

Díky partnerovi našeho střediska se nám povedlo zajistit 50% slevu na jednodenní licence, takže rádi přivítáme i jezdce, kteří licenci nemají nebo váhají nad jejím pořízením. Stejně, jako vloni bude zapotřebí platná lékařská prohlídka, formulář naleznete ZDE. Licenci pak vyřídíme na závodišti. Formulář potřebný k vydání jednodenní licence si stáhněte ZDE.

Věřím, že si všichni sobotní vstup do letošní sezóny náležitě užijeme!

Martin Novotný

předseda SMS Pardubice

Nezapomeň mrknout