06/02/2022

Informace před sezónou 2022

Konečně… Snad se přiblížila doba, kdy se nebude rozdělovat společnost , snad bude brzy vše v normálu a všichni budeme moct dělat věci, které máme rádi.

Vím, že jsem moc informací nedával. Popravdě ani nebylo skoro o čem. Sezónu 2022 ale s pořadateli připravujeme. Když dopadne všechno tak, jak má, začneme seriál SMS PCE 23.4. v Třemošnici. Dále budeme pokračovat v Rudníku, Ledči nad Sázavou  a Horním Újezdě. Už taky víme, že sezonu zakončíme 15.10. v Nové Pace. Máme v jednání ještě dvě závodiště, Opatov a Dalečín, Kde bychom chtěli odjet závody společně s SMS Morava. V dokončení kalendáře nás ale bohužel výrazně brzdí nezveřejněné lokace závodů MMČR, kde i přes náš apel na Komisi motokrosu ze začátku ledna o zjednání nápravy je toto i nadále beze změny.

Máme naplánované také tři soustředění, kdy hlavní naše již tradiční bude opět v půlce prázdnin a zbytek budeme řešit operativně.

Jak jsem psal, sezóna se blíží, tak si nezapomeňte také registrovat startovní čísla. Formulář je v aktivním odkazu na stránkách SMS PCE. Ten mi stačí vyplněný oskenovat a poslat emailem. Do MMČR jsou hájená čísla z loňské sezony do konce února. Nezvládnu bohužel každému potvrzovat registraci, ale vše doposud poslané bylo zadáno do systému a v případě jakéhokoliv problému se ozvu.

Vzhledem k pandemické situaci jsme také nemohli připravit vyhlášení za sezony 2020 a 2021. Jsem moc rád, že nám to povede alespoň letos na jaře!

TEDY: Vyhlášení sezon 2020 a 2021 proběhne 26.3.2022 od 17 hod na již tradičním místě ve Vejvanovicích!

Další informace dám průběžně a kalendář zveřejníme hned jak to půjde.

Těšíme se na Vás!

Martin Novotný

SMS Pardubice

Nezapomeň mrknout